KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407230
nr 1340 7230
V Baroni. Signerad, porträtt. Olja på duk, 39x29cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:08:56
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)